+420 603 429 690 info@eduski.cz

Členové a partneři asociace Eduski

Association of Czech Snowsports Instructors, z.s. dále jen ACSI je zapsaným spolkem ve spolkovém rejstříku Ministerstva vnitra. K zápisu došlo 23. 7. 2015. Jedná se o zájmové sdružení fyzických osob za účelem zkvalitnění výuky sjezdového lyžování, snowboardingu, skialpinizmu, freestylu, telemarku, běžeckého lyžování a zvyšovat povědomí o bezpečnosti pohybu ve vysokohorském terénu. Neméně důležitým cílem je také přispívat k celkové reprezentaci národní sportovní vyspělosti doma i ve světě.

Český svaz lyžařských škol, dále jen ČSLŠ je organizace zaměřená na zimní sporty provozované na sněhu. ČSLŠ sdružuje lyžařské školy, sportovní kluby a jiné podobné organizace, které mají ve své náplni výuku lyžování, snowboardingu, telemarku a případně dalších zimních sportů.

Lyžařská škola Lipno je největší areální lyžařská škola v ČR

Skupina ITA-SKI sdružuje cestovní agenturu, lyžařskou školu a lyžařský klub, převážně orientované na lyžování v Itálii.

Unie horských povolání – Zastřešující organizace jednotlivých horských profesí založily Unii horských povolání, která má za cíl dosáhnout zvýšení kvality služeb v oblasti horského cestovního ruchu, jakožto i zvýšení bezpečnosti v českém horském prostředí.

Unie koordinuje užší spolupráci mezi členskými organizacemi a zastupuje a hájí zájmy svých členů i v jednáních se státní správou a samosprávami.

Zakládajícími členy Unie horských povolání jsou Horská služba ČR, Asociace lanové dopravy, Česká asociace horských vůdců, Český spolek horských průvodců, EDUSKI ČR.

Mezinárodní asociace profesionálních instrutorů lyžování

INTERSKI ČR – sdružení pro výuku lyžování
je členem mezinárodní organizace Interski International, zabývá se výukou lyžování
a sdružuje státem (MŠMT ČR) akreditovaná školící zařízení ke školení instruktorů, cvičitelů a učitelů lyžování.