+420 603 429 690 info@eduski.cz

Kdo jsme?

EDUSKI ČR je profesním svazem sdružujícím vzdělávací zařízení, lyžařské školy a instruktory lyžování a snowboardingu.

Současně je součástí mezinárodních struktur, ať již prostřednictvím Interski ČR nebo ISA – International Ski Pro Association.

EDUSKI ČR je též zakládajícím členem Unie horských povolání ČR, která sdružuje všechny dominantní horské profese.

Dále je členem Fóra cestovního ruchu, největší platformy v tomto sektoru, která zastupuje zájmy cca 200.000 zaměstnanců.

Proč s námi

Chceš se stát instruktorem a máš zájem o vzdělání na nejvyšší úrovni? Hledáš zajímavou práci v nádherném horském prostředí? Máš lyžařskou školu nebo ji už provozuješ?

U nás najdeš ta správná vzdělávací zařízení, která školí instruktory lyžování a snowboardingu na nejvyšší úrovni dle mezinárodních standardů. Stačí si jen vybrat kurz a hurá – Tvoje kariéra instruktora může začít!

Pokud máš již licenci a hledáš práci v lyžařské škole, u nás si určitě vybereš. Sdružujeme nejvíc e lyžařských škol v ČR, současně dohlížíme na jejich kvalitu. Rádi ti s uplatněním Tvého vzdělání a zkušeností pomůžeme.

Když se staneš členem naší asociace instruktorů lyžování, pak Tě neminou četné výhody, od slev na outdoorové vybavení, přes výhodné profesní pojištění pro práci v celé Evropě až po speciální tarify Vodafone, zákaznické karty Benzina nebo zvláštní ceny na kurzy vzdělání jiných horských profesí. To se prostě vyplatí!

Vzdělávání a kurzy

Jaké vzdělání nabízíme?

Takové, se kterým se uplatníš nejen na českých horách, ale směle i v Alpách či jinde v Evropě.

Koukni na jednotlivé moduly kurzů, různé specializace nebo rozšíření již existujícího vzdělání.

U nás školí ti nejlepší z nejlepších, lektoři s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí, často i se závodní kariérou.

Aktuality